Последни новини

    График за провеждане на квалификационен изпит по Въведение в застраховането

    от Татяна Друмева, обучител -

    Уважаеми колеги, моля запознайте се с възможностите за явяване на квалификационен изпит -

     курс "Въведение в застраховането" - учебни бази на Стопанска академия "Д. А. Ценов" гр. Свищов:

    01.11.2019 г. (петък)

    Локален административен офис гр. София

    ул. "Младен Павлов" № 1, (до Полиграфически комбинат), етаж 5, офис № 4

    17,00 – 18,30 часа

    18,30 – 20,00 часа

    02.11.2019 г. (събота)

    Локален административен офис гр. София

    ул. "Младен Павлов" № 1, (до Полиграфически комбинат), етаж 5, офис № 4

    8,00 – 9,30 часа

    9,30 – 11,00 часа

    11,00 – 12,30 часа

    12,30 – 14,00 часа

    03.11.2019 г. (неделя)

    Локален административен офис гр. Стара Загора


    ул. "Христо Ботев" № 100 (срещу Сервиз за гуми „Медина-Мед“), етаж 2, офис № 3

     

    8,00 – 9,30 часа

    9,30 – 11,00 часа

    11,00 – 12,30 часа

    12,30 – 14,00 часа

    09.11.2019 г. (събота)

    Център за професионално обучение към Стопанска академия – Свищов, Учебна база „Професор Бъров“, ул. Цар Борис I, № 1, етаж 2, зала № 17

    11,00 – 12,30 часа

    12,30 – 14,00 часа

    Изпитът е с продължителност  90 минути под формата на тест.

    Всеки обучаем в зависимост от ангажиментите си, може да се яви на изпит (по избор) само в регламентираните

    часови диапазони

    Моля, спазвайте началния час за явяване!

    За допълнителни въпроси:

    Център за професионално обучение,

    0887523235 - доц. Сирашки,

    0882552507 - г-жа Друмева

    (Редактирано от Kostadin Bashev - оригинално мнение четвъртък, 26 септември 2019, 09:16)

    Разпределение по групи - Курс "Организация и управление на читалищната дейност"

    от Татяна Друмева, обучител -
    Уважаеми курсисти,
    запознайте се с разпределението по групи! 
    Моля, спазвайте учебния график според групата, в която сте разпределени!
                                                                                            СПИСЪК

    НА ЛИЦАТА, УЧАСТВАЩИ В КВАЛИФИКАЦИОНЕН КУРС

    „ОРГАНИЗАЦИЯ И УПРАВЛЕНИЕ НА ЧИТАЛИЩНАТА ДЕЙНОСТ“ – ОКТОМВРИ 2021 Г.

    ПО ДОГОВОР МЕЖДУ СТОПАНСКА АКАДЕМИЯ – СВИЩОВ И СЪЮЗА НА НАРОДНИТЕ ЧИТАЛИЩА В РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ – СОФИЯ

     

    Име, презиме, фамилия

    Читалище

    Населено място

    гр./с.

    ПЪРВА ГРУПА

    1.  

    Албена Лилянова Арнаудова

    НЧ „Звезда- 1918“

    с. Хаджидимитрово

    1.  

    Александър Любомиров Цветков

    НЧ „Яким Деспотов 1899“

    с. Гложене

    1.  

    Анелия Методиева Димитрова

    НЧ „Св. Св. Кирил и Методий 1919“

    Две могили

    1.  

    Анелия Радкова Атанасова-Христова

    КК „Българче“

    Ларнака

    1.  

    Атанаска Ивайлова Петровска

    НЧ „Съзнание-1899“

    с. Типченица

    1.  

    Божидарка Николаева Божинова-Хусаян

    НЧ „Христо Смирненски - 1945“

    София

    1.  

    Валентина Георгиева Георгиева

    НЧ „Васил Йорданов-1942“

    Нова Черна

    1.  

    Василка Костадинова Василева

    НЧ „Напредък 1906“

    с. Крушето

    1.  

    Веселина Крумова Николова

    НЧ „Св. Св. Кирил и Методий 1985“

    Бургас

    1.  

    Вяра Георгиева Илиева

    НЧ „Изгрев- 1921“

    с. Мезек

    1.  

    Вяра Георгиева Темелакиева

    НЧ „Зора -2001“

    с. Мламолово

    1.  

    Галина Асенова Салъф

    НЧ „Светлина- 1941“

    с. Преславци

    1.  

    Галина Вълканова Димитрова-Полихронова

    НЧ „Паисий Хилендарски 1928“

    Бургас

    1.  

    Галина Петрова Иванова

    НЧ „Стефан Караджа - 1940“

    с. Шуменци

    1.  

    Галя Миткова Додева

    НЧ „Светлина- 1927“

    Чилнов

    1.  

    Генадия Симеонова Георгиева

    НЧ „Христо Ботев 1928“

    Сливо поле

    1.  

    Гергана Стоянова Пожарска

    НЧ „Просвещение 1870“

    Брезник

    1.  

    Даниела Савова Николова

    НЧ „Св. Георги Победоносец 1999“

    София

    1.  

    Десислава Георгиева Симеонова

    НЧ „Христо Ботев-1927“

    с. Новград

    1.  

    Диана Делева Георгиева

    НЧ „Напредък-1927“

    с. Чепинци

    1.  

    Диана Петрова Радославова

    НЧ „Асен Златаров 1940“

    Бургас

    1.  

    Диана Стоянова Петрова

    НЧ „Елин Пелин 1896“

    Елин Пелин

    1.  

    Диляна Станимирова Кръстева

    НЧ „Слънце- 1928“

    с. Браница

    1.  

    Драгомира Стойчева Йорданова

    НЧ „Развитие-1928“

    с. Соколово,

    1.  

    Евелина Иванова Михова

    НЧ „Христо Ботев-1892“

    Белене

    1.  

    Елена Валериевна Костадинова

    НЧ „Аврора 2013“

    Перник

    1.  

    Елена Виденова Киселова

    НЧ „Св. Св. Кирил и Методий 1924“

    Русе

    ВТОРА ГРУПА

    1.  

    Елена Кирилова Чакърова

    НЧ „Цар Борис III - 1928

    София

    1.  

    Елеонора Александрова Синигерова

    НЧ „Заря-1911“

    с. Бутан

    1.  

    Ели Велинова Георгиева

    НЧ „Народна култура 1954“

    с. Владо Тричков

    1.  

    Емилия Давидова Бисерова

    НЧ „Пробуда-1920“

    с. Копринка

    1.  

    Емилия Ненова Симова

    НЧ „Христо Танев-2020“

    Стара Загора

    1.  

    Ива Бисерова Георгиева

    НЧ „Прогрес 1907“

    Костенец

    1.  

    Иван Маринов Иванов

    НЧ „Съзнание 1895“

    Луковит

    1.  

    Ивелина Любенова Гайрева

    НЧ „Св. Св. Кирил и Методий 1924“

    Русе

    1.  

    Илиана Стоянова Стоянова

    НЧ „Просвета 1927“

    Бургас, кв. Долно Езерово

    1.  

    Ирина Костадинова Стоянчева

    НЧ „Фар 1946“

    Бургас

    1.  

    Катя Горанова Джуркова

    НЧ „4-ти май 1897“

    Батак

    1.  

    Красимира Дечева Дечева

    НЧ „Христо Смирненски - 1945“

    София

    1.  

    Лена Павлова Богданова

    НЧ „Илия Бешков 1898“

    Долни Дъбник

    1.  

    Лиляна Ганчева Чобанова

    НЧ „Стефан Караджа 1990“

    София

    1.  

    Людмила Красимирова Цветкова

    НЧ „Извор-1959“

    Плевен

    1.  

    Мариана Иванова Минева

    НЧ „Искра 1898“

    Борово

    1.  

    Мариела Георгиева Минкова

    НЧ „Трудолюбие 1884“

    Бяла

    1.  

    Мария Атанасова Гергененова

    OНЧ „Будилник-1898

    Ракитово

    1.  

    Мая Александрова Личева

    НЧ „Паисий Хилендарски-2001“

    Славяново

    1.  

    Мая Георгиева Господинова

    НЧ „Пробуда 1958“

    Шумен

    1.  

    Мая Паскова Георгиева

    НЧ „Съгласие 1869“

    Плевен

    1.  

    Милица Любомирова Цанина

    НЧ „Христо Ботев 1928“

    Варна

    1.  

    Минка Юриева Хаджиева

    НЧ „Орфей 1947“

    с. Ерма река

    1.  

    Надежда Ганчева Гечева

    НЧ „Самообразование-1919“

    Приморско

    1.  

    Нели Илиева Ватрачка

    НЧ „Благой Попов-1927“

    с. Дрен

    1.  

    Пенка Георгиева Цанкова

    НЧ „Паметник 1872“

    с. Хърсово

    1.  

    Пиринка Костадинова Андонова

    НЧ „Селска просвета-1929“

    с. Лозен

    ТРЕТА ГРУПА

    1.  

    Плума Неделчева Желязкова

    НЧ „Св. Св. Кирил и Методий 1985“

    Бургас

    1.  

    Райме Хакъева Назиф

    НЧ „Пробуда-1927“

    с. Батишница

    1.  

    Раймонда Миткова Костова

    НЧ „Неофит Бозвели-1928“

    София

    1.  

    Розалина Иванова Данева-Борисова

    НЧ „Паметник 1872“

    с. Хърсово

    1.  

    Росица Николова Велева

    НЧ „Братя Миладинови 1917“

    София

    1.  

    Светла Найденова Нешкова

    НЧ „Светлина 1975“

    с. Гара Елин Пелин

    1.  

    Светла Станева Коева

    НЧ „Възраждане-1940“

    с. Старо село

    1.  

    Силвия Василева Цветкова

    НЧ „Заря-1911“

    с. Бутан

    1.  

    Силвия Пенкова Маринова

    НЧХП „Христо Ботев 1879“

    Козлодуй

    1.  

    Силвия Сашкова Антонова

    НЧ „Георги Парцалев 1901“

    Левски

    1.  

    Силвия Фиданова Лободова

    НЧ „Пробуда 1967“

    с. Пловдивци

    1.  

    Станислава Иванова Ангелова

    НЧ „Светлина- 1929“

    с. Сваленик

    1.  

    Станислава Недялкова Дамянова

    НЧ „Сергей Румянцев-1909“

    с. Капитан Димитриево

    1.  

    Станка Стойчева Николова

    НЧ „Христо Ботев-1927“

    с. Коиловци

    1.  

    Станчо Борисов Арсов

    НЧ „Възраждане- 2017“

    с. Ситово

    1.  

    Стоянка Милчева Пашова-Илиева

    НЧ „Каменен стълб-1888“

    с. Кюлевча

    1.  

    Таня Стойкова Стоева

    НЧ „Отец Паисий-1890“

    с. Лесичово

    1.  

    Татяна Добринова Цонева

    НЧ „Отец Паисий-1928“

    с. Витановци

    1.  

    Татяна Петрова Накова

    НЧ „Пробуда- 2012“

    с. Оходен

    1.  

    Трайка Петрова Здравкова

    НЧ „Св. Св. Кирил и Методий-1931“

    с. Зимевица

    1.  

    Франциска Йорданова Йорданова

    НЧ „Христо Ботев 1928“

    Варна

    1.  

    Цветелина Христова Маймарова

    НЧ „Цачо Ненов 1897

    с. Гложене

    1.  

    Шенай Рамис Зейнелова

    НЧ „Иван Вазов 1927“

    с. Кошарна

    1.  

    Янка Йорданова Вълчева

    НЧ „ЛИК-1959“

    Плевен

    1.  

    Румяна Людмилова Михова

    НЧ „Просвета-1927“

    Варна

    1.  

    Лидия Иванова Светославова

    НЧ Никола Йонков Вапцаров-1873

    Тутракан

             

     Успех на всички!

    От екипа на ЦПО

     

     


    Учебен график за курс "Методики за електронно и дистанционно обучение с Moodle"

    от Татяна Друмева, обучител -

    Уважаеми колеги, представители на български училища в Кипър,

    запознайте се с Графика за провеждане на сертификационното обучение "Методики за електронно и дистанционно обучение с Moodle" с водещ лектор: гл. ас. д-р Жельо Желев.

    Обучението стартира на 27 октомври 2021 г. (сряда) от 18,00 часа.

    Успех!

    От екипа на ЦПО

    УЧЕБЕН ГРАФИК

     за сертификационно он-лайн обучение

    "Методики за електронно и дистанционно обучение с Moodle"

    за придобиване на дигитални компетентности

    от учители, живеещи и работещи в Кипър

     

    Дата

    Ден

    Час

    от …. до

    ПЪРВА УЧЕБНА СЕДМИЦА

     

    27.10.2021 г.

    сряда

    18,00 – 21,00 часа

    28.10.2021 г.

    четвъртък

    18,00 – 21,00 часа

    ВТОРА УЧЕБНА СЕДМИЦА

    03.11.2021 г.

    сряда

    18,00 – 21,00 часа

    04.11.2021 г.

    четвъртък

    Он-лайн

    Сертификационен изпит

    24-часов достъп


    По-стари теми...