Последни новини

    График за провеждане на квалификационен изпит по Въведение в застраховането

    от Татяна Друмева, обучител -

    Уважаеми колеги, моля запознайте се с възможностите за явяване на квалификационен изпит -

     курс "Въведение в застраховането" - учебни бази на Стопанска академия "Д. А. Ценов" гр. Свищов:

    01.11.2019 г. (петък)

    Локален административен офис гр. София

    ул. "Младен Павлов" № 1, (до Полиграфически комбинат), етаж 5, офис № 4

    17,00 – 18,30 часа

    18,30 – 20,00 часа

    02.11.2019 г. (събота)

    Локален административен офис гр. София

    ул. "Младен Павлов" № 1, (до Полиграфически комбинат), етаж 5, офис № 4

    8,00 – 9,30 часа

    9,30 – 11,00 часа

    11,00 – 12,30 часа

    12,30 – 14,00 часа

    03.11.2019 г. (неделя)

    Локален административен офис гр. Стара Загора


    ул. "Христо Ботев" № 100 (срещу Сервиз за гуми „Медина-Мед“), етаж 2, офис № 3

     

    8,00 – 9,30 часа

    9,30 – 11,00 часа

    11,00 – 12,30 часа

    12,30 – 14,00 часа

    09.11.2019 г. (събота)

    Център за професионално обучение към Стопанска академия – Свищов, Учебна база „Професор Бъров“, ул. Цар Борис I, № 1, етаж 2, зала № 17

    11,00 – 12,30 часа

    12,30 – 14,00 часа

    Изпитът е с продължителност  90 минути под формата на тест.

    Всеки обучаем в зависимост от ангажиментите си, може да се яви на изпит (по избор) само в регламентираните

    часови диапазони

    Моля, спазвайте началния час за явяване!

    За допълнителни въпроси:

    Център за професионално обучение,

    0887523235 - доц. Сирашки,

    0882552507 - г-жа Друмева

    (Редактирано от Kostadin Bashev - оригинално мнение четвъртък, 26 септември 2019, 09:16)

    Читалища - Резултати от допълнително оценени писмени разработки по Счетоводно отчитане на НПО

    от Татяна Друмева, обучител -

    1. Виктория Михайлова Тодоринова - 1-ва група - теория - отличен 6, практика - отличен 6

    2. Евгения Николова Павлова - 1-ва група - теория - отличен 6, практика - отличен 6

    1. Христо Димитров Баев - 3-та група - теория - отличен 6, практика - отличен 6.

    Не са предали писмени работи за оценяване:

    1. Ирена Димитрова Георгиева - 2-ра група

    2. Славея Стефанова Грозева - 3-та група.

    Т. Друмева

    Резултати от изпита по Счетоводно отчитане на НПО-3 група

    от Татяна Друмева, обучител -

    Уважаеми курсисти, моля запознайте се с постигнатите резултати от първия изпит - 3 група:

    Успех. Т. Друмева

    ТРЕТА ГРУПА

     

    Име, презиме, фамилия

    Постигнати резултати

    Изпит по теория (тест)

    Изпит по практика (казуси)

    1.

    Петя Георгиева Маврикова

    Отличен 6

    Отличен 6

    2.

    Петя Илиева Петрова

    Отличен 6

    Отличен 6

    3.

    Радка Георгиева Целова

    Отличен 6

    Отличен 6

    4.

    Радослава Йорданова Георгиева

    Отличен 6

    Отличен 6

    5.

    Радостина Иванова Димитрова

    Отличен 6

    Отличен 6

    6.

    Райна Кирилова Христова

    Отличен 6

    Отличен 6

    7.

    Розалина Христова Стефанова

    Отличен 6

    Отличен 6

    8.

    Румен Михайлов Спасов

    Отличен 6

    Отличен 6

    9.

    Светла Кирова Славова

    Отличен 6

    Отличен 6

    10.

    Светлана Димитрова Драганова – Стоянова

    Отличен 6

    Отличен 6

    11.

    Снежина Колева Аврамова

    Отличен 6

    Отличен 6

    12.

    Силвия Владимирова Миланова

    Отличен 6

    Отличен 6

    13.

    Силвия Миткова Данева – Димова

    Отличен 6

    Отличен 6

    14.

    Славея Стефанова Грозева

     

     

    15.

    Станка Иванова Стоилова

    Отличен 6

    Мн. Добър 5

    16.

    Стефка Илиева Димитрова

    Отличен 6

    Отличен 6

    17.

    Стоянка Куртева Досева

    Отличен 6

    Отличен 6

    18.

    Таня Колева Стоянова

    Отличен 6

    Отличен 6

    19.

    Татяна Красимирова Любенова

    Отличен 6

    Отличен 6

    20.

    Теодора Георгиева Миновска

    Отличен 6

    Отличен 6

    21.

    Тина Пламенова Първанова

    Отличен 6

    Отличен 6

    22.

    Тодор Илиев Иванов

    Отличен 6

    Отличен 6

    23.

    Фейка Фаик Молла

    Отличен 6

    Отличен 6

    24.

    Христина Вълчева Янкова

    Отличен 6

    Отличен 6

    25.

    Христо Димитров Баев

     

     

    26.

    Цвета Иванова Христова

    Отличен 6

    Отличен 6

    27.

    Цветелина Георгиева Данева

    Отличен 6

    Отличен 6

    28.

    Царевна Иванова Цанкова

    Отличен 6

    Отличен 6

    29.

    Цветелина Койчева Маркова

    Отличен 6

    Отличен 6

    30.

    Цецка Иванова Илиева

    Отличен 6

    Отличен 6

    31

    Силва Валентинова Илиева

    Отличен 6

    Отличен 6

    32

    Маргарита Костадинова Лазарова

    Отличен 6

    Отличен 6


    По-стари теми...